Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/13954/sokolovnarepy_cz/www/wp-config.php on line 23

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/13954/sokolovnarepy_cz/www/wp-config.php on line 24
Pronájem - Sokolovna Řepy

Pronájem

Nabízíme pronájem prostor Sokolovny Řepy pro soukromé, veřejné či firemní akce. Ideální prostor pro koncerty, divadelní či taneční představení, svatby, párty, firemní večírky a jiné akce.

Nabízíme zajištění občerstvení, degustace i kompletní catering dle Vašich představ.

Po domluvě Vám k pronájmu zajistíme profesionální zvukovou a světelnou techniku s obsluhou, ale i produkci akcí na klíč vč. kulturního či doprovodného programu.

Společenský sál Salonek
Audiovizuální technika Zajištění občerstvení a služeb na akce