Den svatého Patrika v sále Sokolovny Řepy (koncert MalemIrish)

Živá irská hudba, tradiční irské drinky, občerstvení, originální ceny!

Večer v irském stylu plný živé hudby a zábavy! Na oslavu Dne svatého Patrika se můžete těšit v pátek 17. března od 18:00 do 22:00 v Sokolovně Řepy.

MalemIrish

Od 19:00 hod. vystoupí kapela MalemIrish z Doks, která hraje s vlastním pojetím tradiční irskou hudbu a písně britských ostrovů. Jejich vystoupení provází nadšení a neutuchající energie! Poslechnout si můžete i jejich celé album „Journey to Ireland“ na Spotify.

O kapele se dozvíte více na Facebooku MalemIrish.

MalemIrish

Na akci nebudou chybět tradiční irské drinky a zelené pivo. K dispozici bude i drobné občerstvení. Přichystané máme i originální ceny!

Místo konání: Sál Sokolovna Řepy

Vstupné 100 Kč.
Vstupenky v předprodeji
na sezení ke stolu – V případě vyprodání vstupenek na sezení, budou do prodeje přidány vstupenky na stání.
Vstupenky na místě – pouze na stání.

Online vstupenky zakoupíte v síti GoOut.cz – ZDE
Osobně na recepci KC Průhon.

Chcete sedět s někým, kdo si také zakoupil vstupenky?
Pokud si vstupenky zakoupíte zvlášť s někým, s kým byste rádi strávili večer u společného stolu, domluvte se prosím co nejdříve u vedoucí provozu Sokolovny Řepy, Kateřiny Chovancové na tel.: +420 702 202 097.

<< zpět na přehled aktualit