Rozmarný duch bude v Sokolovně strašit v dubnu! ZRUŠENO Z DŮVODU KORONAVIRU – NOVÝ TERMÍN.

UPOZORNĚNÍ: Z důvodu preventivního opatření v souvislosti s šířením koronaviru COVID-19 je na základě aktuálních usnesení Vlády ČR akce zrušena. O náhradním termínu budeme informovat po stabilizování situace. Děkujeme za pochopení.

Divadelní soubor Hostivice odehraje představení Rozmarný duch v sále Sokolovny Řepy v neděli 19. 4. 2020 od 19:30 hod.
(Z důvodu nemoci účinkujících bylo únorové představení zrušeno a přesunuto na nový termín 19. 4. 2020! )

V hlavních rolích duchařské komedie Jiří Ployhar (znáte např. ze seriálu Vyprávěj) a Kristýna Kociánová (znáte např. ze seriálu Ordinace v růžové zahradě).

Příběh Rozmarného ducha začíná zcela nenápadně. V domě spisovatele Charlese Condomina se schází společnost ke spiritistické seanci. Seance, která měla být částečně žertem a částečně zdrojem informací pro novou knihu, se nečekaně zadaří a duch Charlesovy první ženy Elvíry se Cowardovi stane znamenitou záminkou, jak rozvíjet a překvapivě pointovat řadu humorných situací a přitom dokonale spojovat konverzační žánr s notnou dávkou detektivního i mystického napětí.

Bravurně napsaná komedie, která s jízlivostí odhaluje „spodní prádlo“ navenek harmonických manželských vztahů.

Dozvíte se, jak se může seriózní muž dostat do rodinných propletenců, s nimiž si neví rady. A že mohou být okultní vědy i nebezpečné, zjistíte v okamžiku, kdy hlavní médium způsobí, že rozmarný duch létá celým divadlem.  

A že je Vám název Divadelního souboru Hostivice nějaký povědomý? Ještě aby ne, v loňském roce zahráli v Sokolovně Řepy komedii Na správné adrese v hlavní roli s Martinem Zounarem, a protože představení mělo veliký úspěch, tak se po roce vrací s novou, tentokrát duchařskou komedií od Noela Cowarda: Rozmarný Duch!

Noel Coward: Rozmarný duch

Překlad: Eva Bezděková
Režie: Jolana Petříková

Herecké obsazení:

Charles Condominl: Jiří Ployhar
Ruth Condominová: Kristýna Kociánová
Elvíra Condominová: Barbora Sulovská
Madame Arcati: Pavlína Jonášová
Doktor Bradman: Michal Fuksa
Paní Bradmanová: Jana Šebelová
Edith: Barbara Lenská

Vstupné: 120 Kč
Předprodej vstupenek zahájen 16. 3. 2020: Lidová cestovní agentura Žalanského 17/45, Řepy (tel: 235 300 208)

Vstupenky, které byly zakoupeny na původní termín únorové akce, Vám budou buď proplaceny zpět, nebo je můžete využít na náhradní dubnový termín. Případný rozdíl ceny vstupenek Vám bude vrácen na místě před představením. Děkujeme za pochopení.

FB: Divadlo Hostivice