Společenský sál

Home / Pronájem / Společenský sál

Sál je vhodný pro pořádání hudebních akcí, divadel, plesů, tanečních a celou řadu dalších akcí. Prostor se hodí především pro akce většího rozsahu, ale není to u nás pravidlem. Dispozice společenského sálu je možné přizpůsobit dle potřeby na divadelní, stolové nebo jakékoliv jiné uspořádání. Prostory společenského sálu jsou navíc nekuřácké.

Pronájem prostoru zahrnuje:

Zázemí pro účinkující (WC, sprcha, kuchyňka, šatna)

Pódium o rozměrech: 6,7 m x 7,8 m

– Přístup na toalety

Šatna pro návštěvníky (obsluha není zahrnuta v ceně)

Židle (140 ks) a stoly (38 ks, 120 x 80 cm)

Pořadatelská služba v ceně (dohled na průběh akce, pomoc s řešením problémů, předání a převzetí prostor)

Varianty pronájmu:

VARIANTA 1 – Společenský sál (1. NP)

Pronájem zahrnuje prostory společenského sálu, pódium včetně zázemí pro účinkující, malé zázemí pro pořadatele, wc a šatnu pro návštěvníky.

Cena pronájmu: 550 Kč/hod (bez DPH)

VARIANTA 2 – Společenský sál (1. NP + 2. NP)

Druhá varianta pronájmu je rozšířena o prostory 2. patra. Návštěvníci se tak mohou pohybovat na ochozu a v prostorách balkónu. V druhém patře jsou situovány také další toalety pro návštěvníky. K dispozici je zde sprcha a další místnost, kterou lze využít jako zázemí pro účinkující, případně jako prostor pro doprovodný program k vaší akci.

Cena pronájmu: 650 Kč/hod (bez DPH)

VARIANTA 3 – Společenský sál (1. NP + 2. NP + salonek)

Tato varianta nabízí pronájem celé sokolovny. Oproti předchozí variantě můžete využívat i prostorově oddělený salonek s venkovním balkonem a dalším zázemím.

Cena pronájmu: 750 Kč/hod (bez DPH)

Ve velkém sále je i bar, který můžete v rámci vámi pořádané akce ve společenském sále Sokolovny Řepy využít. Po dobu pronájmu vám jsou k dispozici naše barové služby. Rádi vám po předchozí domluvě zajistíme catering, míchané koktejly a kompletní obsluhu baru. Cena služeb baru/cateringu je dle dohody a není součástí ceny pronájmu. Bar není možné využít pro vlastní dovezené občerstvení.

Ke stažení:

Technická specifikace – Sokolovna Řepy

* Ceny pronájmu jsou od 1. 6. 2017 uvedeny bez DPH 21 %, která bude připočtena k celkové ceně.

Sál

Bar

TIP! Hledáte další prostory k pronájmu?

Podívejte se také na nabídku našich dalších kulturních zařízení:

<< zpět na přehled všech pronájmů